СВЕТИ СВА 27.1.2016.

Датум: 03. Februar 2016 12:50 Категорија: Новости

Савиндан је и ове године у нашој школи свечано обележен. У матичној школи, али и у издвојеним одељењима, ученици и њихови наставници су пригодним приредбама прославили школску славу. Слике можете погледати у нашој галерији.
       Поводом Савиндана,Тим за културну и јавну делатност наше школе је објавио литерарни конкурс. Теме за ниже разреде су биле "Свети Сава нас учи" и "Свети Сава у нашим мислима". За старије разреде теме су биле : "Добра дела су најбоље задужбине", говорио је Свети Сава и "Лик Светог Саве у књижевним делима". У категорији млађег узраста, награђен је рад Сање Зорзић, ученице 2. разреда ИО Горња Шљивовица, а у категорији старијег узраста, најбољи литерарни рад који је награђен, написала је Тијана Станић, ученица 8.разреда ИО Шљивовица.