ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК У ШЉИВОВИЦИ

Датум: 13. Decembar 2015 14:28 Категорија: Новости

Продужени боравак у Шљивовици похађа 19 ученика нижих разреда. Поред израде домаћих задатака, бавимо се и стваралачким радом.
Пишемо песме,бајке и басне. Учествујемо на ликовним и литерарним конкурсима. Песма „У част учитељици“ Богдана Томића похваљена је на међународном литерарном конкурсу „У част учитељу“. На истом конкурсу учитељица Љиљана Андрић је награђена за презентацију свог рада.

Обележавамо и важне Еко датуме.

Заједно са ученицима из продужених боравака у Мачкату и Кривој Реци учествујемо у пројекту школа на нивоу Србије,под називом „Даљине раздвајају, минијатуре спајају“.  Фотографије можете погледати у нашој галерији,у истоименом албуму.

Групним радом израђујемо кративне паное, које можете видети у ходнику и у учионицама наше школе.