ДРУГАРИЈАДА 2015.

Датум: 16. Oktobar 2015 23:36 Категорија: Новости

Трећа Другаријада, традиционални камп пријатељства, под слоганом "ДРУГАРСТВО БЕЗ ГРАНИЦА", ове године је организована на Златибору у одмаралишту "Сунчани брег", под покровитељством Фондације Новак Ђоковић, уз помоћ и подршку Фондације принцезе Шарлин од Монака, Општине Чајетина, Александар МН, Лавиринта...Учесници су били ученици узраста 7-10 година из издвојених мешовитих одељења Ваљева, Лучана, Владимираца и Мачката. Учествовало је 84 деце, од тога 31 дете из наше школе, из издвојених одељења Крива Река и Шљивовица.
              Другаријаду је отворио Новак Ђоковић, најбољи светски тенисер и оснивач Фондације. Заједно са својом супругом, Јеленом Ђоковић, генералном директорком Фондације Новак Ђоковић, два дана се дружио са малишанима на Златибору.
              Камп је трајао од 22.-27.9.2015. године. Кроз излете у природи, креативне радионице,предавања и спортске манифестације, малишани су имали прилику да се друже, уче и савладају нове вештине.
              Последњег дана Другаријаде додељене су захвалнице и дипломе њеним учесницима.

Слике са овогодишње Другаријаде можете погледати у нашој галерији.