ДЕЧИЈА НЕДЕЉА 2016.

Датум: 30. Oktobar 2016 14:36 Категорија: Новости

Ове године Дечија недеља је трајала од 3. до 9.10.2016.године, под слоганом НЕЋУ ДА БРИГАМ, ХОЋУ ДА СЕ ИГРАМ. По традицији и наши ученици су узели учешће, бавећи се различитим активностима: организовали су маскенбал; ученици млађих разреда из Мачката су ишли у шетњу,до својих другара у ИО Крива Река;организовано је спортско дружење ученика млађих разреда ИО Шљивовица са вршњацима из ИО Горња Шљивовица кроз „Игре без граница“;  писање најлепших порука другу/другарици; спортско дружење ученика и наставника на теренима ИО Шљивовица; спортско дружење-крос ученика из Мачката и Криве Реке; израда јесењег паноа у продуженом боравку у ИО Шљивовица; сви ученици(из матичне и из издвојених одељења) посетили су Стопића пећину и водопад у Гостиљу; ученици старијих разреда имали су радионицу декупажа на саксијама.
Фотографије можете погледати у нашој галерији.