КОНКУРС

Датум: 16. Oktobar 2015 22:40 Категорија: Такмичења

Креативни кутак ОШ "Др Александар Сабовљев"-Ечка организовао је међународни конкурс "У част учитељу". Радови за конкурс класификовани су у три категорије:
           1. за учитеље - презентација досадашњег рада креативности, спорта, истраживања или уметности;
           2.фото конкурс за ученике на тему "Мој учитељ и ја";
           3. књижевни конкурс за ученике на једну од понуђених тема: "У част учитељу", "Заборављени учитељ", "Учитељу на дар".
            У 3. категорији међу похваљеним ученицима је и Богдан Томић, ученик 4.разреда у Шљивовици, који је на конкурс послао песму "Учитељици на дар". У 1. категорији награђена је учитељица Љиљана Андрић.
           Оба рада биће презентовани у електронским зборницима под називом "Учитељу на дар"- један зборник дечијих радова, а други зборник који промовише рад награђених учитеља, а самим тим и учитељску професију.