Почетак школске 2017/2018.

Датум: 31. Avgust 2017 16:42 Категорија: Новости

Другари, срећна вам и успешна ова школска година!

Општинско такмичење

Датум: 23. Februar 2017 18:48 Категорија: Такмичења

У уторак 21.2.2017. године одржано је општинско такмичење "Читалићи кликераши 2017". Организатор и овогодишњи домаћин Републичке смотре је наша школа. Поред ученика наше школе (из матичне и издвојених одељења), тест су полагали и ученици ОШ"Димитрије Туцовић" из Чајетине и са Златибора, као и из ОШ "Сава Јовановић Сирогојно" из Сирогојна, укупно 109 ученика. У прилогу су табеле са постигнутим резултатима на овом нивоу такмичења.
          Ученицима који су се пласирали на окружни ниво желимо пуно среће!

ЧИТАЛИЋИ-ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ КЛИКЕРАША

Датум: 26. Januar 2017 16:11 Категорија: Пројекти

ОНИ ВОЛЕ КЊИГУ ДОБРУ
И УЗ ЊУ ЋЕ СВУДА СТИЋИ,
ДУХОВИТА , ДИВНА ДЕЦА -
ЗЛАТИБОРСКИ ЧИТАЛИЋИ.

У среду 18.1.2017.године одржано је школско такмичење Читалића кликераша. Од 79 ученика, који су радили тестове на школском нивоу, њих 42 су се пласирали на Општински ниво такмичења. Учествовали су ученици свих разреда из матичне школе и издвојених одељења.
         У прилогу су фотографије са такмичења,као и табеле са резултатима,од првог до осмог разреда.

ЧИТАЛИЋИ

Датум: 13. Januar 2017 15:35 Категорија: Новости

Учесници пројекта Читалићи на занимљив начин су најавили почетак овогодишњег такмичења.