ЧИТАЛИЋИ 2016.

ВАСКРС 2016.

САЈАМ ОБРАЗОВАЊА 2016

У ПРОСТОРИЈАМА ШКОЛСКЕ КУХИЊЕ У МАЧКАТУ ОДРЖАН ЈЕ 3.САЈАМ ОБРАЗОВАЊА КОЈИ ОРГАНИЗУЈЕ НАША ШКОЛА, ЗА УЧЕНИКЕ 8.РАЗРЕДА.
АКЦИЈА ЧИШЋЕЊА АПРИЛ 2016.

Хуманитарни концерт за помоћ Соњи Христовски

"МИСЛИША 2016"

ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ "ЗАУВЕК ЂАЦИ"

СВЕТСКИ ДАН ОБРАЗОВАЊА ЗА ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Сваке године, 26.1. обележава се Светски дан образовања за заштиту животне средине. Наша школа је узела учешће у обележавању овог датума. ИО Шљивовица је овом приликом остварила сарадњу са још једном Еко школом- ОШ "Момчило Настасијевић" из Горњег Милановца,а и на ТВ Златибор је објављен извештај о реализацији горе поменутог датума.
"MЛАДИ СА МИСИЈОМ УЖИЦЕ"

YWАМ-МSМ “Млади Са Мисијом Ужице” је интернационална, волонтерска, невладина, независна, неполитичка и непрофитна организација. Ова организација је током месеца децембра ученицима првог и другог разреда наше матичне школе и свих издвојених одељења даровале пакетиће (школске ранчеве). Пакетиће пу поделили и деци у предшколским групама вртића у Мачкату, Кривој Реци и Шљивовици. Овим поклонима деца су се јако обрадовала. Ранчеви су били препуни играчака и школског прибора и разних необичних ситница.
САВИНДАН 2016.